Ucuz Personel Şapkası  SATIŞ ŞARTLARIMIZ: Ucuz Personel Şapkası   Fiyatlarımız dolara bağlı olduğu için her an değişebilir.  Müşteri sipariş vermeden önce teyid almak zorundadır. Bütün Ucuz Personel Şapkası  fiyatlarımız baskısız Şapka fiyatlarıdır. Bedeli alınan Ucuz Personel Şapkası  fiyat değişikliği olamaz. USD / TL kurunda %5’den fazla bir artış meydana gelmesi durumunda müşteriye haber vermeden aynı oranda fiyat artışına gidilebilir. Ucuz Personel Şapkası      SATIŞ ŞARTLARI : 1. Peşin Ucuz Personel Şapkası   satışlarında siparişin %100’ü siparişle birlikte, bakiye teslimatta nakit, kredi kartı, havale ile tahsil edilir. 2. Nakit veya Kredi kartı ile Ucuz Personel Şapkası   satışı yapılır. Açık hesap Ucuz Personel Şapkası    satışı yapılmaz. 3. Açık hesapla Ucuz Personel Şapkası   satışı kesinlikle uygulanmayacaktır. Lütfen teklif etmeyiniz. 4. Çek ve senet ile Ucuz Personel Şapkası   satışımız yoktur. Lütfen teklif etmeyiniz. 5.  Ucuz Personel Şapkası    Fiyatlarına KDV dahil değildir. 6. Bu fiyat listesi satış taahhüdü değildir, Ucuz Personel Şapkası   fiyatlarını müşterilere haber vermeden değiştirme hakkımız mahfuzdur. Ucuz Personel Şapkası     Fiyat değişiklik listelerini müşteri istemedikçe gönderme mecburiyetimiz yoktur. PROMSOYON ŞAPKA SİPARİŞ ŞARTLARI : 1. Telefonla Ucuz Personel Şapkası   siparişi alınmaz. e-mail ile bildirilen siparişlerde, ürün kod numarası, ürün ismi, miktarı ve baskı bilgilerinin bildirilmesi gereklidir. Logonuzu ve  baskı filminizi gönderiniz. 2. E posta veya mektupla gelen siparişlerde, siparişin banka dekontu veya kopyası bulunmalıdır. Aksi halde gelen promosyon Şapka   siparişleri dikkate alınmaz. 3. Baskılı promosyon Şapka   siparişlerinde baskı bilgilerinin eksik olması halinde doğru ve tam bilgiler elimize ulaşana kadar siparişler kesinlik kazanmaz. 4. Müşteriye numune amaçlı verilen promosyon Şapka   örnekleri geri alınmaz, başka ürünle değiştirilmez. Bedeli alınmayan promosyon Şapka   gönderilmez. 5. Promosyon Şapka  Siparişlerinizin üretim durumunu e-maille öğrenebilirsiniz.   Ucuz şapka, Promosyon şapkaUcuz Promosyon şapkaPromosyon şapka imalatı, promosyon logolu şapka, Ucuz promosyon  şapkalar. En ucuz şapka nerede. Kaliteli promosyon  şapkalar, Özel şapka tasarımı yapan yerler. Geri dönüşümlü  şapkalar. Doğa dostu  şapkalar. Ucuz geri dönüşümlü  şapkalar. Dayanıklı polyester şapkalar. Ucuz Promosyon şapkalar. Kaliteli şapka takımları. 

 

Ucuz Promosyon şapka çeşitlerini bizden alabilirsiniz.

Toptan Promosyon şapka satışı bizde daha avantajlıdır.

Acil Logolu şapka imalatı ihtiyaçlarınıza uygun şapkalar

Promosyon şapka modelleri,

 

PROMOSYON ŞAPKA SATIŞ ŞARTLARIMIZ:

Toptan Promosyon Şapka Fiyatlarımız dolara bağlı olduğu için her an değişebilir. Müşteri sipariş vermeden önce teyid almak zorundadır.

Bütün Toptan Promosyon Şapka Fiyatlarımız baskısız promosyon şapka fiyatlarıdır.

Bedeli alınan Toptan Promosyon Şapka Fiyatlarında fiyat değişikliği olamaz. USD / TL kurunda %5’den fazla bir artış meydana gelmesi durumunda müşteriye haber vermeden aynı oranda fiyat artışına gidilebilir.

PROMOSYON ŞAPKA SATIŞ ŞARTLARI :

1. Peşin promosyon şapka satışlarında siparişin %100’ü siparişle birlikte, bakiye teslimatta nakit, kredi kartı, havale ile tahsil edilir.

2. Nakit veya Kredi kartı ile satış yapılır. Açık hesap promosyon şapka satışı yapılmaz.

3. Açık hesapla promosyon şapka satışı kesinlikle uygulanmayacaktır. Lütfen teklif etmeyiniz.

4. Çek ve senet ile promosyon şapka satışımız yoktur. Lütfen teklif etmeyiniz.

5.  Promosyon şapka Fiyatlarına KDV dahil değildir. Vergi kaydı olmayan şahıslara satış yapılmaz. Banka havaleleri mutlaka fatura kesilecek şahıs veya firma adıyla gönderilmelidir. Vergi numarası bildirmeyen, KDV tutarı ödenmeyen siparişler mal bedeli ödenmiş olsa dahi gönderilmez.

6. Bu fiyat listesi satış taahhüdü değildir, promosyon şapka  fiyatlarını müşterilere haber vermeden değiştirme hakkımız mahfuzdur. promosyon şapka  Fiyat değişiklik listelerini müşteri istemedikçe gönderme mecburiyetimiz yoktur.

PROMOSYON ŞAPKA SİPARİŞ ŞARTLARI :

1. Telefonla promosyon şapka siparişi alınmaz. e-mail ile bildirilen siparişlerde, katalog sayfa numarası, ürün kod numarası, ürün ismi, miktarı ve baskı bilgilerinin bildirilmesi gereklidir. Logonuzu ve  baskı filminizi gönderiniz.

2. E posta veya mektupla gelen siparişlerde, siparişin banka dekontu veya kopyası bulunmalıdır. Aksi halde gelen promosyon şapka siparişleri dikkate alınmaz.

3. Baskılı promosyon şapka siparişlerinde baskı bilgilerinin eksik olması halinde doğru ve tam bilgiler elimize ulaşana kadar siparişler kesinlik kazanmaz.

4. Müşteriye numune amaçlı verilen promosyon şapka örnekleri geri alınmaz, başka ürünle değiştirilmez. Bedeli alınmayan promosyon şapka  gönderilmez.

5. Promosyon şapka Siparişlerinizin üretim durumunu e-maille öğrenebilirsiniz.

 

PROMOSYON ŞAPKA TESLİMAT ŞARTLARI

1.      Promosyon şapka  teslim süresi siparişin geçerlilik kazandığı ve baskı bilgileri onaylandığı ve bedelin tamamının ödendiği tarihten itibaren başlar.

2.     Promosyon şapka siparişlerde teslimat süresi 15 iş günüdür. Baskısız siparişlerin teslim süresi siparişin cins ve miktarına göre 2 ila 15 gün arasında değişir.

3.      Promosyon şapka teslim yeri  ofisimiz veya Kargo dur

4.      Şehir dışı müşterilerin Promosyon şapka siparişleri kargo veya ambara teslim edilir (Müşteri ambarı kendisi ayarlaması koşulu ile). Nakliye esnasında meydana gelecek hasarlardan şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin yazılı talebi olursa ürünler sigorta yaptırılabilir.

5.      Promosyon şapka Ürün bedeli ve KDV’nin satış şartlarına göre ödenmemesi durumunda Promosyon  şapkalarin sevkiyatı yapılmaz

 

En ucuz şapkaEn Ucuz şapkaci, Özel Tasarım Promosyon şapkaPromosyon şapka,  Promosyon şapkaYapan firmalar, ithal şapka, şapka ithalatçıları, şapkaci, şapkaciler, Şapka firmaları, şapka Fabrikası, Yerli şapka yapanlar, türk malı şapka, şapkaci, şapkacilar,  Promosyon şapka yapan yerler, Toptan şapka imalatı, şapka imalatçıları, Ucuz şapka, Ismarlama şapkaUcuz logolu şapka, Özel sipariş şapka yapan yerler, Ucuz şapka yapan yerler, Ucuz promosyon şapka, Ucuz küçük boy şapka, Lüks şapka, Kişiye özel şapka, Firmaya özel şapka, okul şapka, Logolu şapka, Promosyon şapka yapan yerler, En Ucuz şapka satış, Toptan şapka satış, Toptan şapka imalatı,  Promosyon şapka yapan yerler, şapka baskı, şapka baskı yapan yerler, özel logolu şapka yapan yerler, Promosyon şapka.

 

Promosyon Şapka Nedir?

Promosyon özendirme anlamına gelmektedir. Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon niteliğinde sunulabilmektedir. Promosyon bize göre marka tanıtımınız için vazgeçilmez bir reklam yatırımıdır. Çünkü yapılan yatırım sonucunda, promosyon ürünleri ile uzun yıllar sürecek olan temsili görselinizi sergilemiş olursunuz. Promosyon bir malı çok uç noktalara kadar ulaştırabilmek ve o malın pazarlamasına katkıda bulunmak amacıyla yapılan çalışmalara denir. Promosyon ürünlerinin kullanım amaçları firmanızın büyüklüğüne, ürün çeşitliliğinize farklılıklar gösterecektir. Bunun en güzel örneği Türkiye ve Avrupa Ülkeleri arasındaki promosyon anlayışının farklılığıdır. Bugün Dünyaya baktığımıza en başarılı firmalar promosyon ürünlerini en verimli şekilde ve etkin kullanan firmalardır. Bu da promosyon şapka ürünleri ile reklam yapmanın sağladığı gücü ortaya koymaktadır.

PROMOSYON ÜRÜNLER NEDİR?

Promosyon kelimesi yabancı bir dilden Türkçeye geçmiş olup, arttırma, çoğaltma anlamlarını ifade eder. Ne kadar ilk akla gelen hediyelik eşya olsa da, Promosyon şapka, Promosyon Ajanda, Promosyon Organizer Ajanda, Ucuz Promosyon şapka, Promosyon Duvar Saati, Promosyon Anahtarlık, Zamak Markalama Etiketi, Promosyon Bardak Altı, Promosyon şapka, Promosyon Çanta, Promosyon Şapka, Promosyon Rozet, Plasto Etiket,Özel Tasarım 3D Anahtarlık, Promosyon USB Bellek ,Promosyon Madalya Metal Etiket, Promosyon Seramik Kupa,Promosyon Çakmak, Promosyon Termos Bardak, Promosyon Seramik Kupalar, Promosyon Sekreterlik, Promosyon Kartvizitlik yada diğer promosyon ürünleri hediyelik eşya olmayıp, firmanızın her alanda tanıtımını sağlayan araçlardır.

Firmalar kendilerini ve ürünlerini bulundukları yerden geniş kitlelere tanıtabilmek, var olan müşterilerine ve potansiyel müşterilere ulaşmak için yaptırdıkları tüm Promosyon şapka, Promosyon Ajanda, Promosyon Organizer Ajanda, Toptan Promosyon şapka, Promosyon Duvar Saati, Promosyon Anahtarlık, gibi ürünlerle hatırlanmak ve karşı kitleden geri dönüşüm sağlamayı hedeflerler.

Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen firmalar için doğru müşteriye ulaşmak önemli olduğu düşünüldüğünde, promosyon ürünlerinin çeşitliliği de buna bağlı olarak çoğalıp ,artmaktadır. İlk başta akla gelen Promosyon şapka, Promosyon Ajanda, Promosyon Organizer Ajanda, Plastik Promosyon şapka, Promosyon Duvar Saati, Promosyon Anahtarlık, Zamak Markalama Etiketi, Promosyon Bardak Altı, Promosyon şapka, Promosyon Çanta,kadar birçok ürün ilave olmuştur.

Promosyon artık sadece yılın belli tarihleri arasında olmayıp yılın her ayı ve günü yapılabilmektedir. Fuarlar için yapılan Promosyon Anahtarlıklar, Promosyon Çantalar, Promosyon Ajandalar, Ucuz Promosyon şapka, kış aylarında yapılan Promosyon için Promosyon Termos, Promosyon Kupalar, Promosyon Sweat Shirtler, baharda ise Promosyon Yağmurluklar, Promosyon Şemsiyeler kullanıldığı gibi yazında Promosyon Güneş Güneş Gözlükleri, Promosyon T-Shirtler, Promosyon Şapkalar, Promosyon Açacaklar, Promosyon Buzdolabı Magnetleri gibi zamana ve mekana uygun ürünler tercih edilebilmektedir. Doğru promosyon ürünleriyle müşterinin her anında yanında bulunup sürekli hatırlanabilirsiniz.

1- Ucuz Promosyon şapka, Promosyon Ajanda, Promosyon Organizer Ajanda, Plastik Promosyon şapka, Promosyon Duvar Saati, Promosyon Anahtarlık, Zamak Markalama Etiketi, Promosyon Bardak Altı, Promosyon şapka, Promosyon Çanta, Madalya, Metal Madalyon , Promosyon Masa Üstü Set, Promosyon Evrak Çantası, Promosyon Şapka, Promosyon Rozet, Plasto Etiket, Domex Etiket,Promosyon Ruhsat Kabı, Damla Etiket, Özel Tasarım 3D Anahtarlık, Promosyon USB Bellek, Promosyon Termos, , Metal Etiket, Promosyon Seramik Kupa,Promosyon Çakmak, Promosyon Termos Bardak, Promosyon Seramik Kupalar, Promosyon Sekreterlik, Promosyon Kartvizitlik ve benzeri promosyon ürünlerinin kullanılmasıyla markanız daha geniş kitleler tarafından tanınması sağlanır.

Bilgi için Bizi arayınız.

http://promosyon-sapka.satis.biz.tr/
.