Doypak Poşet imalatları Ebatları:

Lütfen istedğiniz doypak  poşet ebatlarını bildiriniz.

Doypak Poşet Enleri:6 - 60 cm arasında olabilir

Doypak Poşet Boyları: 10 - 75-120 cm arasında olabilir

Doypak Poşet Körükleri :5-13 cm arasında olabilir

Doypak poşetlerde 10 gramdan  60 kg ya kadar yük taşıyabilirsiniz.

Ve istenen ebat yapılır. Lütfen istediğiniz ebadı bize bildiriniz makinalarımızı kontrol edelim.

Doypak poşetlerde değişik malzeme seçenekleri; PET, ALU, PE, CPP, OPP, Mat OPP, OPA, KRAFT Kağıt, Metalize PET, Gold Metalize, Gümüş Metalize, Beyaz Metalize, Pencereli Kraft. Özel baskılı doypak poşet.vb.

Doypak poşet imalatında iki yüzü başka malzemeden olabilir, lütfen sipariş verirken bilgi veriniz, sizin tarifinize göre doypak poşet üretilecektir.

Stoklarımızda her zaman hazır tutulan Doypak poşetler için 1.000 adete kadar düşük miktarlı baskılı ya da baskısız ambalaj siparişlerinizi müşterilerinizle buluşturuyoruz. Herhangi bir klişe bedeli ödemenize gerek kalmadan ve uzun süreler termin tarihi beklemeden özellikle KOBİ'ler tarafından sıkça kullanılan üst baskılı ambalajlarımızla ürününüzün etkili tanıtımını sağlayabilirsiniz.

Doypak ambalajlara uygulanan, dizaynınıza uygun diğer renkler de bu renklerin karışımları ile oluşur. Renk tonlarını elde etmek için CMYK renklerinin yüzde değerlerinde değişiklik yapılır. Bu sayede fotoğraf kalitesinde 1.000 adete kadar %100 gıdaya uygun minimum miktarlarda baskı yapılabilmesinin önü açılır. Renk karışımları 4 rengin karışımından elde edilebileceği gibi 3 rengin veya 2 rengin karışımından da elde edilebilir

Pantone renklerinin kullanıldığı baskıda ise müşteri bize yüzlerce renk tonunun bulunduğu katalogtan dizaynında kullanmak istediği rengi veya renkleri belirtir ve biz de müşterimizin ambalaj ihtiyacını %100 gıdaya uygun bir şekilde karşılarız.

 

Doypak malzeme çeşitleri Karft pencereli, Şeffaf metalize, Kraft alüminyum, Alüminyum şeffaf, Baskılı, Özel baskılı, Pencereli Beyaz Kraft, Siyah alüminyum, Altın alüminyum, Metalize ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kilitli ve fermuarlı seçenekleri mevcuttur Kraft kaplama poşetin orta bölümünde bulunan pencere sayesinde ürününüze sergilenme imkanı sağlar. Askı deliği uygulanabilir.

Kilitli Doypak Poşetlerimiz Kahve, baharat, kuş yemi, balık yemi, bitki çayları, şekerleme, atıştırmalıklar, tohum poşeti, gübre poşeti, kuruyemiş poşeti olarak da ürünlerinizin ömrünü uzatması bakımından sıkça kullanılır.  İçindeki ürünün çok uzun süre tazeliğinin korunması, Tozdan ve nemden muhafaza etmesi, içindeki ürünün koku ve aromasını korumasını sağlar. Özellikle hazır yemek, yemek sosu, likit gıdalar ve bunlar gibi ürünler için sıkça kullanılır.

Kargo ve nakliye müşteriye aittir. 

Lütfen ebat ve adet bildiriniz, gerekirse numune isteyiniz.

Numune kargo bedeli müşteriye aittir.

Satılan ürünler iade alınmaz.

Hem doypak poşetin hem de yan körüklü – quadro poşetin iyi yanlarını almış olan yepyeni bir ambalajdır.

Tepesi Doypak gibi kilitli ve dolumu da doypak gibi kolaydır. Ana gövdesi yandan körüklü poşet gibi rafı tamamen doldurur ve ürün görselini dümdüz olarak tüketiciye sunar. Marketlerde saniyeler içinde verilen alım kararlarında rakiplerinizden sizi birkaç adım öne çıkartır.

Özel sipariş Doypak poşet imalatı yapılır, Logo baskılı Doypak poşet yapılır, Logolu Doypak poşet üretilir,                                                                                                             

http://www.plastikfabrikasi.com
.