Bas Temizle Organik Mendil Satış, Push Clean Bas Temizle Organik Mendil, Ucuz  Bas Temizle Organik Mendil, Toptan Bas Temizle Organik Mendil Satış, Doğal Bas Temizle Organik Mendil, Organik Bas Temizle Organik Mendil, Bambu Hijyenik Islak Mendil,  Bas Temizle Organik Mendil, Bas Temizle Organik Mendil Üretim, Bas Temizle Organik Mendil Firması, Bas Temizle Organik Mendil Fabrikası, Bas Temizle Organik Mendil Outlet, Bas Temizle Organik Mendil Mağazası, Bas Temizle Organik Mendil Bayisi
 
 
Soğan Kokusu Çıkarıcı Islak Mendil Satış, 
Push Clean Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Satış, 
Ucuz Soğan Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Satış, 
Toptan Soğan Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Satış, 
Soğan Kokusu Çıkarıcı   Islak Mendil Satış, 
Doğal Soğan Kokusu Çıkarıcı    Islak Mendil Satış, 
Organik Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Satış, 
Bambu Hijyenik Islak Mendil Satış, 
Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Üretim Satış, 
Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Firması Satış bayisi, 
Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Fabrikası Satış Ofisi, 
Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Outlet  Satış, 
Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Mağazası Satış, 
Bebek altı temizleme hijyen Bambu ıslak mendil.
Gerçek hijyen Bambu ıslak mendil.
Araba Torpidosu temizleme Bambu ıslak mendili,
Deri temizleme Bambu ıslak mendili.
İnox temizleme Bambu ıslak mendili.
Mutfak ve paslanmaz metal temizleme Bambu ıslak mendili.
Balık Kokusu Çıkarıcı  Islak Mendil Bayisi
 
Push Clean fabrikası satış bayisi.    
 
0212 269 6810 - 0535 7340054
Push Clean Doğal hijyen Mendil Ürünümüz Gerçekten piyasadaki en hijyenik ve yüksek kaliteli mendildir.
 
** Çünkü Doğal Hijyenik Mendil ve su bir arada beklemez. Özel ambalajında sıvıdan ayrı durur.
 
** Doğal Hijyenik Islak Mendilbakterilerin yaşamasına izin vermez. Su ile birlikte bekleyen mendillerde olduğu gibi bakteri üretmez.
 
 
Ancak Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Mendil biz daha ucuz sattığımız için ucuzdur.
Yoksa  diğer firmalara sorun aradaki fiyat farkını göreceksiniz.
 
Doğal Hijyenik Mendil koku çeşitleri: 
Balık kokusu giderici Doğal Hijyenik Mendil
Soğan Kokusu giderici Doğal Hijyenik Mendil
Oje çıkarıcı Doğal Hijyenik Mendil
Genital Bölge Temizleme Doğal Hijyenik Mendil
Makyaj Temizleme Doğal Hijyenik Mendil
Tırnak ojesi Temizleme Doğal Hijyenik Mendil
Köpek ve Kedi patisi temizleme Doğal Hijyenik Mendil
 
 
Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendilin özellikleri:
 
Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendildoğası gereği bakteri üretmez ve Doğal Hijyenik Islak Mendil lifleri bünyesinde bakteri barındırmaz.
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendil raflarda beklerken; Doğal Hijyenik Islak Mendil ve su ayrı ayrı beklemektedir.
 
DOĞAL HİJYEN MENDİLİN KULLANILIŞI : Ancak siz Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendile ihtiyaç duyduğunuzda, parmağınızla bastırarak  su ile kuru mendil arasındaki bölmeyi açarak mendilin su ile  ıslanmasını ve suyu emen Doğal Hijyenik Islak Mendil bezin şişmesini sağlayarak mendilinizi ihtiyaç duyduğunuz anda ıslatmış olursunuz. Islanan Doğal Hijyenik Islak Mendil şişerek yükselir kullanıma hazır hale gelir. Bu sebeple Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendil son dakikaya kadar hijyeniktir. Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendiliniz hazır olmuştur. İyi günlerde kullanınız.
 
Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendil kimyasalda çözülmez. Üzerine kolonya dökülünce sertleşir ve taşlaşır. Su ile temas dince tekrardan yumuşar.
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendilin kokusu bitki özü aromalıdır,  kimyasal değildir.  Çünkü kimyasal maddede sertleşir, taşlaşır ve kullanılmaz hale gelir.
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendil anti bakteriyeldir. Bünyesinde bakteri barındırmaz.
 
 
BASİT TESTLER:
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendil  Kimyasal madde testi:  Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendilinüzerine kolonya dökünüz ve mendilin sertliğini kontrol ediniz.  ( Mendilin taş gibi sert olduğunu hayretler içinde göreceksiniz.)
 
 
Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendil serinlik testi:   Doğal serinlik özelliği Bir bardak sıcak su alınız. Lüks hijyenik mendilinizi bu sıcak suya atınız. Elinizi yakmadan bir maşa ile tutarakhijyenik mendilinizi kaynar sudan çıkarınız ve bir defa çırptıktan sonra aynı saniyede elinizle tutabilirsiniz. Elinize sıcaklık yerine serinlik gelecektir.
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendil   Ateş düşürücü özelliği:   Doğal serinlik özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kolay kolay  ısınmaz. Ateşli hastalarınıza soğuk kompres uygularken bu Doğal Hijyenik Islak Mendilin  serinlik özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 
Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendil  Yağ emicilik testi:  Lütfen  iki elinizi de balık ile yağlandırınız. Sonra  bir elinizi bir arkadaşınız yıkasın. Diğer elinizi balık yağı için özel aldığınız Lüks ıslak mendilinizle sadece silsin.  Lütfen kendiniz ellerinizdeki yağ kalıntılarını hissetmeye çalışınız. Farkı hissedeceksiniz.  ( Balık yağı cildinizin altına nüfuz edecektir. Deterjanlar cildinizin altına nüfuz edemeyecek ve elinizdeki yağ hissini siz hissedeceksiniz. Ancak Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendil  ile sildiğiniz elinizin daha çok yağı emdiğini hayretle göreceksiniz.
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendilin balık kokusu gidericiliği testi:
 
Lütfen balık yedikten sonra ellerinizi balık için özel hazırlanmış Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendilinizle iyice kurulayın. Balık kokularının da emildiğini hissedeceksiniz.
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendilin doğada yok oluş özelliği: Lütfen Lüks Islak mendilinizi kullandıktan sonra o günün tarihini bir yere kaydederek  bir ağacın altına toprağa başka bir bez ile birlikte yan yana gömünüz. 2-3  ay sonra kontrol ediniz. Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendilinizin doğada kayboluşuna şahit olacaksınız. Lüks  ıslak mendilinizin bitkinize doğal bir gübre vazifesi görerecektir.
 
 
Lüks hijyenik Doğal Hijyenik Islak Mendilin  organik plastiğinin doğada yok oluş özelliği:   Lütfen Lüks ıslak mendilinizi kullandıktan sonra boşalan plastiğini o günün tarihini bir yere kaydederek  bir ağacın altına toprağa başka birkaç plastikle ile birlikte yan yana gömünüz. 300 yıl sonra değil, 2-3 yıl sonra kontrol ediniz. Lüks ıslak mendilinizin plastik kabının da aynı şekilde doğada kayboluşuna şahit olacaksınız.
 
Bu sebeple Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendilinizin plastiği organik plastiktir.
 
Not 1 : Plastikler genel olarak 300 yılda toprağa karışırlar. Plastiklerin PU dereceleri 5 ve 8 den büyükse kanserojen özelliği yok olmaktadır. Lütfen Lüks Doğal Hijyenik Islak Mendilinizin plastiğinin PU oranı 17 dir. <sağlık bakanlığı hiç olmazsa su pet şişeleri, süt, yoğurt gibi doğrudan tüketilen ambalajların PU derecelerini 8 e çıkarmayı amaçlamaktadır. Bunun için kanun taslağı hazırlamaktadırlar.
 
Not 2 :  Lütfen Lüks Doğal Hijyenik Mendil inizin plastiğinde de su pet şişeleri, süt, yoğurt plastik kaplarında olduğu gibi, plastiklerin doğada çabuk yok olmasını sağlayan katkı maddeleri kullanılmaktadır.
 
+90212 269 6810 -  +90535 7340054 (For English, Whatsapp, Viber) 

 

http://www.hijyenikmendil.magazasi.net/
.